Технічне обслуговування

Вступ

Ваш апарат, як і будь-яке технічне обладнання, вимагає регулярного догляду і технічного обслуговування. Рекомендуємо передбачити технічне обслуговування в інтервалах, зазначених в інструкції з експлуатації. Професійне технічне обслуговування забезпечать кваліфіковані сервісні техніки нашої фірми.

Основна характеристика

  • операції технічного обслуговування
  • контроль систем захисту і функціонування апарату
  • повірені засоби вимірювань
  • передача після технічного обслуговування

Основні технічні дані

Технічне обслуговування – етап виконання запланованих операцій щодо забезпечення безпечної та безвідмовної роботи апарату до наступного п ланового терміну обслуговування. Після закінчення певного терміну або після виконання встановленого числа робочих циклів для кожного апарату передбачається специфічне технічне обслуговування.

Опис

До технічного обслуговування, і перш за все з терілізаторов пред’являються більш суворі вимоги, оскільки від їх технічного стану безпосередньо залежить безпека стерилізації. Роботи з технічного обслуговування повинні виконуватися через певні інтервали часу, встановлені вироб водієм. Завдяки своєчасному і кваліфікованому технічному обслуговуванню Ви продовжите термін служби свого апарату і попередьте зайві відмови, з якими зазвичай пов’язані ремонти, що вимагають більших витрат. В рамках технічного обслуговування проводиться загальний огляд Вашого апарату, заміна необхідних частин і робочих матеріалів, у міру необхідності налагодження і мастило. В обсяг робіт з технічного обслуговування входять різні перевірки, що засвідчують безпечність експлуатації котла. Для контролю використовуються тільки повірені засоби вимірювань. Про проведеніітехніческого обслуговування і операцій контролю Вам буде переданий документований акт.