Консалтинг

Розробка проекту центрального стерилізаційного відділення, прального відділення, дезінфекційного відділення, ендоскопічного відділення

Завдяки великому досвіду і знань, накопичених при реалізації і експлуатації відділень центральної стерилізації, пральних відділень, дезінфекційних відділень, ендоскопічних відділень в Україні і за кордоном, ми здатні знайти оптимальне рішення для кожного конкретного проекту при будь-якому просторовому або технічному обмеженню. Власна емпірична система розрахунку необхідної пропускної спроможності стерилізаторів дозволяє уточнити завдання, визначити потрібні розміри приміщень і обсяги входять в систему апаратів і виконати остаточну перевірку проектного рішення. Базове забезпечення всієї групи МММ Group дає можливість розширити асортимент продуктів і ефективно реагувати на індивідуальні вимоги замовників. Завдяки тісній та активної співпраці з субпоставщиками ми можемо запропонувати також високоякісні мийні установки для мийки інструментів, включаючи приналежності, а також водопідготовчі установки, повітряні компресори, стерилізаційні контейнери і пакувальні матеріали. Пристрій розподільних мереж для подачі робочих середовищ, співпраця з будівельними організаціями, перевірка будівельної готовності, поставка і монтаж виготовлених на замовлення меблів з нержавіючої сталі або розділових стінок з нержавіючої сталі – це лише короткий перелік виконуваних нами робіт. Забезпечення перевезення, монтажу та введення апаратів в експлуатацію відповідно до стандартів відноситься до передостаннього етапу реалізації проекту. Потім виконуються заключні роботи, запротокольовані навчання персоналу, здача обладнання та здійснення нагляду при щоденному введенні в дію. Наш колектив кваліфікованих техніків-фахівців із сервісного обслуговування здатний протягом гарантійного терміну і в післягарантійний період забезпечити Вам виконання всіх видів робіт, необхідних або встановлених правилами для забезпечення надійної експлуатації. Продажем нашого апарату або здачею обладнання в експлуатацію наше ставлення до Вас не припиняється, але є початком. Приєднайтесь до десяткам задоволених користувачів комплектного обладнання і переконайтеся самі в обсязі і якості наших послуг.

Бажаєте внести індивідуальні коригування в Ваш апарат? Повідомте нам про свої бажання, проблеми або вимогах. Ми розглянемо їх і запропонуємо Вам можливі рішення.

Основні технічні дані

Під коригуванням розуміють таке втручання в апарат, внаслідок якого зміняться його початкові параметри або функції. При цьому ступінь безпеки експлуатації повинна повністю зберігатися.

Опис

На Вашу вимогу ми здатні перевірити можливість реалізації, а потім внести потрібні коригування в апарат. Найчастіше мається на увазі специфічна коригування якої-небудь фази програми стерилізації у стерилізатора. У наших стерилізаторів, виготовлених за стандартом EN 285, це не становить жодних труднощів. Наші сервісні техніки здатні виконати потрібні роботи і перевірити коригування на місці. Для внесення більш істотних змін або модернізації принципового характеру повинна бути передбачена підтримка конструкторського бюро і технологічна підготовка.