Ремонт

Вступ

Ми забезпечуємо гарантійний та післягарантійний ремонт – поточний, більшого обсягу і цеховий. Після проведення ремонту сервісний технік передасть вам письмовий документ, в якому вказується причина відмови, міститься опис проблеми та способи її усунення, список застосованих запасних частин і матеріалу.

Основна характеристика

  • діагностика
  • усунення несправностей
  • оригінальні запчастини
  • повірені засоби вимірювань
  • контроль функції апарату і систем захисту після ремонту
  • передача після ремонту

Основні технічні дані

Ремонт – процес усунення несправності і відновлення працездатності апарату. Ремонти засобів медичної техніки повинні проводитися відповідно до чинного законодавства.

Опис

Основою добре проведеного ремонту є правильна і швидка діагностика відмови. Для цієї діяльності наші сервісні техніки мають в розпорядженні всі необхідні відомості, пристосування і інструмент. При проведенні ремонту стандартно застосовуються оригінальні запасні частини або матеріал, запропонований виробником. Після ремонту сервісний технік зобов’язаний перевірити безпеку експлуатації відремонтованого обладнання. Під поточним ремонтом розуміють усунення несправності апарату на місці його установки у замовника. У більшості випадків мається на увазі заміна або ремонт пошкодженої або дефектної частини, або налагодження параметрів апарату. Ремонт більшого обсягу – процес відновлення працездатності, вимагає більш серйозного втручання в апарат. Зазвичай мається на увазі заміна цілого вузла або його розбирання та збирання (наприклад, повна заміна електропроводки, автоматики, стерилізаційної камери і т. п.). На такий ремонт ми складаємо попередню калькуляцію ціни. Цеховий ремонт – ремонт, який з огляду на свій характер і застосовуваної технології повинен бути виконаний в цехах виробничого підприємства.