Сервіс

Ми пропонуємо Вам широкий спектр сертифікованих послуг, які забезпечуються навченим технічним персоналом компанії ДП «БМТ УА», їх здібності, знання і технічне оснащення є гарантією задоволення Ваших потреб де б Ви не були і в будь-який час.

  • Установка і введення апаратів в експлуатацію
  • Професійне технічне обслуговування, включаючи контроль безпеки експлуатації апарату
  • Гарантійний та післягарантійний ремонт
  • Випробування великих парових стерилізаторів за стандартом EN 285
  • Затвердження процесів стерилізації вологим теплом за стандартом EN 554

Надані нами сервісні послуги забезпечують кваліфіковані навчені сервісні техніки, які подбають про те, щоб простої Ваших апаратів при технічному обслуговуванні або усунення несправності були мінімізовані.

Встановлення

Ми виконаємо професійне встановлення Вашого нового апарату. Місце для установки повинно бути підготовлено відповідно до плану монтажу даного апарату.

 Детальніше>>>

Технічне обслуговування

Ваш апарат, як і будь-яке технічне обладнання, вимагає регулярного догляду і технічного обслуговування. Рекомендуємо передбачити технічне обслуговування в інтервалах, зазначених в інструкції з експлуатації. Професійне технічне обслуговування забезпечать кваліфіковані сервісні техніки нашої фірми.

Детальніше>>>

Ремонт

Ми забезпечуємо гарантійний та післягарантійний ремонт – поточний, більшого обсягу і цехової. Після проведення ремонту сервісний технік передасть вам письмовий документ, в якому вказується причина відмови, міститься опис проблеми та способи її усунення, список застосованих запасних частин і матеріалу.

Детальніше>>>

Інші послуги

Перелік інших послуг, які ми здатні надати Вам.

Детальніше>>>